Menu

Rezerwacja przewozu Niemcy, Holandia, Belgia

INFORMUJEMY, ŻE DO ODWOŁANIA JEDNORAZOWO PRZEWOZIMY MAX. 4 OS. + KIEROWCA

Na mapce obok mogą Państwo poglądowo zobaczyć jaki obszar obsługujemy. Należy podkreślić, że mapa jest bardzo ogólna, jeżeli chcą Państwo jechać z lub do lokalizacji, która jest blisko wskazanego obszaru jest to oczywiście możliwe. Najlepiej wypełnić formularz zamówieniowy poniżej, gdzie wpisują Państwo skąd i dokąd chcą jechać. W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo informację czy taki kurs jest obsługiwany, a jeśli tak, to od razu prześlemy dane do przelewu / link do płatności.

Kliknij aby powiększyć mapę
Mapa zasięgu

 

Prosimy wypełnić poniższy formularz rezerwacyjny. Miejsce które mogą Państwo zarezerwować należy kliknąć na makiecie samochodu. Cena 39 zł będzie doliczona jeżeli chcą państwo rezerwować konkretne miejsce (zaznacz w uwagach rezerwacji). Prosimy szczegółną wagę przyłożyć do wpisania poprawnych danych kontaktowych. Odpowiedź zwrotną otrzymają Państwo maksymalnie do 24 godzin.

Cena przewozu jest ustalana indywidualnie i uzależniona jest od odległości przejazdu liczonymi w km

W celu ustalenia ceny prosimy złożyć rezerwacje z dokładnymi danymi

Możliwość rezerwacji konkretnego miejsca w samochodzie w cenie 39 PLN (zaznacz w uwagach rezerwacji)

GRUPY min. 2 os. MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN!!!

*ustalona cena obowiązuje tylko przy płatnościach on-line oraz gdy przewóz jest w granicach obsługiwanego obszaru (patrz mapa). OPŁATA U KIEROWCY +10%.

ŚRODKOWE MIEJSCE NA KANAPIE (III rząd) NIE JEST PRZEZNACZONE DO REZERWACJI DLA WYGODY OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH. ZABIERAMY DO SAMOCHODU MAX. 4 OSÓB+ KIEROWCA.

KOMFORT PASAŻERA JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY!!! 

Do przewozu można zamówić również transport roweru w cenie 150 PLN (zaznacz w uwagach rezerwacji)

 

Formularz rezerwacji

Wybierz miejsca w busie klikając na nie:
Cena: 0
Akceptacja regulaminu przewozów
2 3 4 5 7

KUCZER - przewozy klasę wyżej oferuje transport osób do Niemiec, transport osób do Holandii, transport osób do Belgii. Nasze usługi są najwyższej jakości a klienci są przewożeni w luksusowych warunkach. Przewozy VIP. Wynajem samochodu z kierowcą. Transport na lotnisko. Przewóz osób Nysa, przewóz osób Opolskie. Obsługa imprez okolicznościowych. Wyjazdy na zawody sportowe. Przewozy dla firm i instytucji.